יום ראשון, 11 באוקטובר 2009

קופץ לשניה: המפעל/רונה קינן

בוקר טוב!
אני יודע, הבלוג בתרדמת. למרות התעוררות קצרה לפני כמה חודשים, אני לא מצליח למצוא את הזמן כדי לעדכן אותו באופן סדיר. אבל הבלוג עדיין פה (למרות שחלק גדול מהבוטלגים נמחק לאורך השנים. ואגב, אם יש משהו שאתם ממש רוצים להוריד שוב, תשאירו תגובה או שילחו מייל ואשתדל לטפל) ויש עוד סיכוי לעדכונים סדירים יותר בעתיד.
בינתיים, כמה חבר'ה טובים שלחו אלי לינק לוויאנט, שם מתפרסם בוטלג רשמי של רונה קינן שהוקלט במופע ההשקה של האלבום "שירים ליואל" במסגרת פסטיבל ישראל. מדובר בעשרה שירים מתוך ההופעה, וההקלטה מוצעת להורדה בחינם לזמן מוגבל - שבועיים בלבד (עד יום ו', 23.10.2009). כדאי לכם מאוד להוריד את זה בהקדם, אני מודיע כבר עכשיו שלא תוצע הורדה של הבוטלג הזה כאן (אלא אם כן קינן תשלח לי אותו בעצמה).
חוץ מזה, הבלוג-אח של ישראבוט, המפעל, חזר לפעילות. אלה הדברים החדשים שתוכלו למצוא שם:
בהמשך צפויים להגיע שני מופעים של יוסי בנאי, פנינות נדירות משידורי הילדים והנוער של הערוץ הראשון ועוד... אני מזכיר לכם שאם יש לכם תכניות בידור מעברה של הטלוויזיה הישראלית, אתם מוזמנים לשתף.
יאללה, שתהיה לנו שנה טובה.

3 תגובות:

Sta-M אמר/ה...

יש כל הזמן ברדיו הופעות מעולות שאפשר להקליט מהרדיו באינטרנט ולשלוח.. אני פשוט צריך שתסביר לי איך אני מקליט מהמחשב (או מרדיו במחשב) ואני אשמח לשלוח הרבה דברים...

תומרש אמר/ה...

היי, קודם כל, אני רוצה להודות על כל הבוטלגים המדהימים שאתה העלאת ומעלה לנו. יש לי שעות רבות של מוזיקה רבה מפה. שנית, הייתי מאוד שמח אם היית יכול להעלות את הבוטלג "יוני בלוך בארבי ת"א 2007"
אני מחפש זמן רב מספר שירים בלייב שנמצאים בבוטלג הזה, וזהו אולי היחידי באיכות טובה. תודה רבה רבה, תומר

Unknown אמר/ה...

היי, יש אפשרות להעלות את בוטלג ההופעה של אפרת בן צור וקרני פוסטל ממרץ השנה? תודה מראש