יום שבת, 12 במאי 2007

2004 - אסף אמדורסקי - דאון טאון ת"א - הופעה בהאנגר 11

פתיחה, 15 דקות, רוך וקושי, אל תדאגי, ליד עצמך, אף פעם לא תדעי, יקירתי, אור אדום כמו דם, גם כשאני איתך, מעין, כוכב, במערבולת, רבים הימים, השיר הזה, נעימת הערב, סופרסטאר, חלולים + חרש ביבבה, השמים הכחולים, הוא האמין לה, הזיות, יום אחד, אנה לא באה, מה שתבקש, פושטק, שיעברו הימים, מדוע לא באת, עכשיו, לעתים, העיר הגדולה, אהבה חדשה, החדר האינטימי שלי, ואולי תבוא איזו נחמה, ראיתם את הילדה שלי?
אורחים: שלמה ארצי, אריק סיני, קרני פוסטל, שרונה ודניאלה פיק, אביב גפן, ברי סחרוף, מיכל אמדורסקי, ג'וני שועלי, ירמי קפלן ותערובת אסקוט
קליפים: "אהבה חדשה", חצי דקה מתוך "הוא האמין לה"
(תודה לשגיא י.)
מקור: רדיו
איכות: טובה
להורדה
2:54:25, 128kbps, 171MB

4 תגובות:

ניצן אמר/ה...

אני מאוד אוהב את האתר הזה, והוא יוזמה מבורכת באופן כללי, אבל בנוגע להופעה הספציפית הזו, עדיף היה שכל זכר ותיעוד שלה יימחקו מדפי ההיסטוריה.

אנונימי אמר/ה...

אפשר לשאול למה?

אנונימי אמר/ה...

קודם כל התנצלותי על התשובה המאוחרת.
אסף אמדורסקי עצמו היה כל כך מעוצבן על איכות הסאונד המחרידה שהיתה בהופעה המדוברת בהאנגר, שהוא נתן כפיצוי שתי הופעות נוספות בחינם בבארבי (בסה"כ היה צריך להראות בכניסה קבלת תשלום או כרטיס משומש על מנת להכנס).
בתור אחד מהרבים שגדשו את האנגר 11 באותו לילה, אני יכול להעיד שהסאונד אכן היה עד כדי כך גרוע. ההופעה בבארבי לעומת זאת היתה מופלאה.

שיחות ווידאו בוואצפ עם בחורות יפות אמר/ה...היי אנחנו עושות שיחות סקס בוואצפ, ומוכרות גם סרטי סקס פרטיים שלנו שצילמנו בבית, שלחו לנו הודעה אנחנו חמות:

מורן 055-2664759

בר 050-7534732

ספיר 055-9310377

שיחות סקס, שיחות סקס מדליקות, שיחות סקס בערבית, שיחות סקס ישראליות, שיחות סקס, שיחות סקס בחינם, שיחות אירוטיות, שיחות ארוטיות, שיחות סקס בטלפון,שיחות סקס לוהטות,
שיחות סקס בעברית, שיחות סקס בוואצפ, שיחות סקס בטלגרם, שיחות סקס חרדיות, שיחות סקס ארוטיות בטלפון,שיחות סקס לייב, סקספון, סקס בטלפון, שיחות סקס עם ישראליות, שיחת סקס, שיחות סקס עם רוסיות,
שיחות סקס ברוסית, ahju, xex' ahju, truyhu,' ahju, thruyhu,المحادثات والجنس, محادثات الجنس, Секс разговоры